O nás

Jsme malá česká firma, která se věnuje výrobě a distribuci veganských potravin ze surovin, které každý dobře zná. Tělem a duší Supervego je Dan, vegan a nadšenec do vaření. Dan vsadil na specializaci na rostlinné uzeniny z luštěnin a pšeničné bílkoviny, známé jako seitan. V portfoliu Supervego najdete spíše menší výběr výrobků, za to jsou všechny důkladně promyšlené a dělané se srdíčkem. Dodáváme své výrobky do restaurací, hospod, obchodů a domácností již od roku 2018.

U výroby našich uzenin se držíme několika málo principů:

100% VEGAN

Veganství je náš životní styl. Všechny naše produkty jsou proto 100% rostlinné. Na trhu nám dlouho chyběly kvalitní rostlinné uzeniny, které bychom si dali s chutí, tak jsme je začali vyrábět sami. Po úspěchu s odběrem našich výrobků do různých restaurací, hospod a obchodů se zdravou výživou jsme se rozhodli nabídnout naše výrobky i vám, jednotlivcům. A přesně k tomu slouží tento e-shop.

RUČNÍ VÝROBA

Nepoužíváme žádné složité stroje, které by dělaly práci za nás. Všechny naše výrobky projdou našima rukama. Díky tomu máme neustále pod kontrolou celý proces a maximální kvalitu konečných výrobků, které přinášíme k vám domů.

ŽÁDNÁ SÓJA

Sója je silný alergen, navíc se ve veganské stravě vyskytuje celkem hojně. Tofu, tempeh, různé náhražky masa – to vše obvykle obsahuje sóju. Ne, že bychom tyto výrobky neměli rádi, máme. Ale do našich produktů sóju nepřidáváme. Nabízíme tedy možnost zpestřit svůj veganský jídelníček a denní dávku bílkovin získat z jiných rostlinných zdrojů. 

JEDNODUCHÁ RECEPTURA

Vyhýbáme se éčkům, konzervantům a taky složitým receptům. Všechny naše výrobky se skládají z několika málo základních surovin. Neznamená to, že bychom si na složení nedali záležet. Naopak! Všechny naše receptury ze základních, ale kvalitních potravin jsme ladili poměrně dlouho. A věříme, že vám v této podobě budou chutnat.

 

Pokud chcete, abychom dodávali naše výrobky do vaší restaurace nebo obchodu, kontaktujte nás prosím na dan@supervego.cz nebo 777 669 506