O nás

Zabýváme se výrobou a distribucí veganských potravin ze surovin, které každý dobře zná. Specializujeme se na rostlinné uzeniny vyrobené z luštěnin a námi připraveného seitanu (pšeničné bílkoviny). Do restaurací, obchodů a domácností dodáváme již od roku 2018.

Mezi naše principy patří:

100% VEGAN

Veganství je náš životní styl a všechny naše produkty jsou zcela rostlinného původu. Na trhu nám chyběly kvalitní rostlinné uzeniny, které bychom si dali, tak jsme je začali vyrábět sami.

RUČNÍ VÝROBA

Nepoužíváme žádné složité stroje, které by dělaly práci za nás. Všechny naše výrobky projdou našima rukama. Díky tomu máme neustále pod kontrolou maximální kvalitu.

ŽÁDNÁ SÓJA

Sója je silný alergen, navíc se ve veganské stravě vyskytuje celkem hojně. Tofu, tempeh, různé náhražky masa – to vše se obvykle vyrábí ze sóji. Ne, že bychom tyto výrobky neměli rádi, ale do našich produktů sóju nepřidáváme.

JEDNODUCHÁ RECEPTURA

Vyhýbáme se složitým receptům, éčkům a konzervantům. Všechny naše produkty se skládají z několika málo základních surovin.

 

Pokud chcete, abychom dodávali naše výrobky do vaší restaurace nebo obchodu, kontaktujte nás prosím na dan@supervego.cz nebo 777 669 506